KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815499
nr 1281 5499
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Från mitt fönster, Mörbylånga. Signerad. Olja på pannå, 17x20 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:13:57
1.500 kr